Haber Detay


Karaçulha Halk Evi’nde hazırlıklar son noktada


Fethiye Belediyesi tarafından yapılan Halk Evleri’ne Karaçulha Mahallesi de eklendi. Karaçulha çok amaçlı salonda yapımı devam eden, Halk Evi’nin kısa bir süre sonra açılacağı öğrenildi.

Uygun fiyatlarıyla Fethiye’nin buluşma merkezi alanlarından olan Fethiye Halkevi kafeleri, Fethiye Merkez ve Göcek’in ardından Karaçulha’da da yapılıyor. Halkevi kafedeki fiyatlar ucuzluğuyla da dikkat çekiyor. Çay 1, meşrubatlar 1.50-8, kahve çeşitleri 3.50-6, tost çeşitleri ise 6-8 TL arasında.

Göcek’te de vatandaşların ilgisiyle rağbet gören Halk Evi, Karaçulha’da da yapılıyor. Karaçulha çok amaçlı salonun etrafından Halk Evi için çeşitli peyzaj düzenlemeleri yapıldı. Fethiye Belediyesi’nin kendi ekiplerince Halk Evi’nin sandalye ve masaları rengarenk tasarımlarıyla hazırlandı. Kısa bir süre sonra açılacak olan Karaçulha Halk Evi, diğer halk evleri gibi uygun fiyatlarıyla hizmet verecek.

Karaca, “Mahalle ayırt etmiyoruz”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Hiçbir mahalle ayırt etmeksizin, halkımıza eşit hizmet götürmeye devam ediyoruz. Çok yakında Karaçulha Mahallesi'nde açacak olduğumuz Halk Evi'nin çevre düzenlenmesi tamamlandı. Kullanılan ahşap malzemelerin hepsi, belediye bünyemizde bulunan atölyede çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlandı” dedi.