Haber Detay


Balık Pazarı ve etrafında dezenfekte çalışması yapıldı


1 Haziran Pazartesi günü yeniden kapılarını açacak Fethiye Balık Pazarı’nda, Fethiye Belediyesi tarafından dezenfekte ve yıkama işlemleri yapıldı.

 

Koronavirüse karşı alınan önlemler nedeniyle 23 Mart'tan bu yana kapalı olan Fethiye’nin önemli turistlik merkezlerinden birisi olan Balık Pazarı, 1 Haziran'da kapılarını açacak. Yeniden hizmet verecek balık pazarı restoranları dezenfekte edilerek, açılışa hazırlandı. Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfekte ve yıkama ekipleri tarafından, balık pazarının hem iç kısmı hem de civar sokaklar yıkanarak, dezenfekte edildi.

 

Bölgedeki esnaflar Fethiye Belediyesi’nin yaptığı dezenfekte ve yıkama çalışmalarına teşekkür etti. Zor bir süreçten geçtiklerini belirten esnaflar, 1 Haziran itibariyle restoranlarının belirlenen kurallar çerçevesinde hizmet vereceğini belirttiler. Karaca, dezenfekte çalışmasını bizzat yerinde incelerken,  dezenfekte çalışmalarını süreç boyunca çok önem verdiklerinin altını çizdi. Tüm esnaflarla sohbet edip, görüşme gerçekleştiren Karaca, her zaman esnafların yanlarında olduklarını ifade etti. Fethiye Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin dezenfekte çalışmalarına devam edileceği öğrenildi.