Haber Detay


En İyi Tanıtım Ödülü; ‘Feel’ Fethiye’nin!


Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren, Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) turizm dalında en başarılı destinasyon tanıtım ödülü, fuara 'Feel Fethiye' sloganıyla katılan Fethiye standına verildi.

 

EMİTT Turizm fuarına Fethiye damga vurdu. Tüm tur şirketleri ve şirketlerin Fethiye standında yer alması, Fethiye standının hem görsel aktiviteler hem de turizm konseyinin standa gelen misafirlere ilgisi ve özverisi ödülde büyük etki sağladı.

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, "Dünyanın en prestijli fuarlarından biri olan EMITT. Bu ödül amacımıza ulaştığımızı gösteriyor. Demek ki, doğru yoldayız. Yaptığımız işin meyvesini aldığımızı düşünüyorum. Bu ödülü bize layık gören müdürümüze ve vekiline, emeği geçen buradaki tüm personelime, buradaki ajanslara teşekkür ediyorum. Gerçekten Fethiye için onur ve gurur verici bir durum. Darısı bundan sonraki fuarlara. Bizler her zaman Fethiye'miz için siyasi ayrım yapmadan bütün odalarımızla, derneklerimizle ve turizme yön veren tüm girişimcilerle birlikte dünyanın neresinde, hangi fuar varsa Fethiye'mizi ve bölgemizi tanıtmak için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Fethiye'mize hayırlı olsun" dedi.

 

EMITT Beldeler Müdürü Ramazan Kaya ise, "Fethiye çok iyi hazırlanmış.  Fethiye’yi çok iyi tanıttılar. Başarılarının devamını diliyorum" dedi.