Haber Detay


Kayıkseki Mesire Alanı temizlendi.


Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Karaçulha Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve vatandaşlar Karaçulha Mahallesi’nde bulunan Kayıkseki Mesire alanında temizlik çalışması yaptılar. ‘Daha temiz bir Fethiye için, birlikte temizliyoruz’ sloganıyla yapılan temizlikte 60 poşet çöp ve geri dönüşüm malzemesi toplandı.

 

Temizliğe Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Selver Hatice Kabak, Karaçulha Mahalle Muhtarı Mustafa Gizli, Belediye Meclis Üyesi Yücer Börekçi ve Muharrem Akalın, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, CHP İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir, belediye çevre koruma ve temizlik işleri personeli, Karaçulha Çok Programlı Anadolu  Lisesi öğretmen ve öğrencileri, mahalle sakinleri katılım sağladı.

 

Mesire alanında öğle saatlerinde başlayan temizlik çalışması yaklaşık 2-3 saat sürdü. Çalışmalar neticesinde 60 poşet çöp toplandı. Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Selver Hatice Kabak, “Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’nın talimatıyla temizlik etkinliklerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda Karaçulha Kayıkseki Mesire Alanı’nda temizlik çalışması yaptık. Kendi personelimiz, temizlik işleri ekipleri, halkımız, öğrencilerimizle birlikte 50-60 poşet hem geri dönüşüm hem de çöp topladık” dedi.