Haber Detay


Fethiyespor Kahvaltıda Buluştu


Fethiyespor’un tüm imkansızlıklara ve kısıtlı bütçesine rağmen mütevazi bir kadro ile ligde yakaladığı başarı sevinçle karşılanırken lacivert beyazlı takıma Fethiye börekçisi Muharrem Süngü kahvaltı verdi. Vermiş olduğu desteklerden dolayı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ne kadar teşekkür etsek az diyen kulüp başkanı Bakırcı, “yönetim kurulu üyelerimiz, taraftarlarımız, oyuncularımız ve teknik heyetimiz ile yakaladığımız güzel bir ortam var. Bir yandan sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz, diğer taraftan da sportif başarı elde etmeye çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Alim Karaca da, bizlerle birlikte taşın altına elini değil gövdesini koydu. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Süngü; “Fethiyespor bizim öz kimliğimiz”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiyespor Kulüp Başkanı Esat Bakırcı’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcuların katıldığı kahvaltıda tüm ekibin moral motivasyonunun yerinde olduğu görüldü. Fatsa Belediyespor maçı öncesi Fethiye börekçisi Muharrem Süngü Fethiyespor takımına kahvaltı etkinliği düzenledi. Samimi bir ortamda geçen etkinlikle ilgili olarak konuşan işletme sahibi Muharrem Süngü, “Fethiyespor bizim öz kimliğimiz. Takımımızın arka arkaya galibiyetler alması bizleri sevindirdi. Fethiye’mizi temsil eden takımımızın devamlı yanında olacağız. Fatsa Belediyespor maçında ve tüm maçlarda takımımıza başarılar diliyorum’ dedi.

 

Bakırcı, Karaca’ya destekler için teşekkür etti.

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı da, “Belediye başkanımız ve yönetim kurulumuz ile takımımızın başarılı olması için yoğun mesai harcıyoruz. Fethiyespor şehrimiz esnaflarının ne kadar fazla sahiplenmesiyle çok daha iyi yerlere gelecektir. Fethiyespor’a bugün bu etkinliği düzenleyen kardeşimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlere her daim sahip çıkan taraftarımıza da sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise ,“Fethiyesporumuzun iyi yolda olması, galibiyetler alması bizleri mutlu etmektedir. Fethiyespor’un daha başarılı olabilmesi için de bizler belediye olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.