Haber Detay


Fethiye Junior Cup’da ödül töreni gerçekleşti.


Orka Fethiye Junior Cup U-12 ve U-13 futbol maçları final karşılaşmasının ardından gerçekleşen ödül töreniyle son buldu.

 

Beşiktaş, Kasımpaşa, Başakşehir takımlarının yanı sıra Fethiye, Dalaman, Ortaca ve Marmaris’ten takımlarında katıldığı turnuvanın dereceleri de belli oldu. 3 grupta oynanan karşılaşmalar çekişmeli ve heyecanlı geçti. İnsports Fethiye tarafından düzenlenen, Fethiye Kopter’in çekim desteği verdiği turnuvaya futbolseverler ilgi gösterdi.  Fethiye Belediye Başkan Vekili Muharrem Akalın, Fethiye İlçe Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Belediye Meclis Üyeleri Sami Kemik ve Mehmet Uysal’ın katılım sağladığı ödül töreninde tüm takım antrenör ve sporcularına ödülleri takdim edildi.

 

Final karşılaşmasında Beşiktaş – Altınordu ile karşılaştı. Minik sporcuların oldukça başarılı performans gösterdiği turnuvada Altınordu Beşiktaş’ı final maçında 4-0 yendi. Başkan Vekili Akalın, turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederken, “Böylesine güzel bir etkinlikte bir arada olmaktan çok mutlu olduk. Değerli meclis üyelerimizle birlikte evlatlarımıza destek olmak için buradayız. Emeği geçenleri tekrar kutluyorum” diye konuştu.