Haber Detay


Muğla Valisi Civelek’ten Karaca’ya ziyaret


Muğla Valisi Esengül Civelek beraberinde Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Fethiye Belediyesi Hizmet Binası önünde kendisini karşılayan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve zabıta ekiplerinin tek tek elini sıkan Civelek, ardından belediye hizmet binasına giriş yaptı.

 

Belediye meclis üyeleri ve birim amirleri tarafından karşılanan Vali Civelek’e, Fethiye Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeli tarafından çiçek takdimi yapıldı. Nazik karşılamadan dolayı Civelek memnuniyetini dile getirdi. Muğla Valisi Esengül Civelek ile Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın makamına geçti. Kısa bir değerlendirme yapan Vali Esengül Civelek, “Başarılı çalışmalar diliyorum. Şuana kadar yaptığınız çalışmalarda başarınızın devamı olsun diyorum” dedi.  

 

Görüşmenin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından, Vali Esengül Civelek’e içerisinde eski Fethiye fotoğraflarının yer aldığı özel bir fotoğraf tablosu hediye edildi.