Haber Detay


Karaca’yı Seki’de Alkışlarla Karşıladılar


Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bu yıl 28.si yapılan Seki Yağlı Pehlivan güreşlerine katıldı. Fethiye’nin 41 Mahalle Muhtarı, Fethiye Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği üyeleri, partililer ve beraberinde yoğun bir kalabalık ile Seki güreşlerine katılan Karaca, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün de katıldığı güreşlerde Karaca, Seki çayırına vatandaşların alkışlarıyla girdi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile beraberindekileri, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve güreş tertip komitesi karşıladı.

 

Fethiye Yağlı Pehlivan Güreşleri Düzenlenecek

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, ata sporu yağlı pehlivan güreşlerinin Fethiye’de düzenlenebileceği müjdesini verdi. Karaca katıldığı Seki güreşlerinde mahallelerdeki sosyal etkinliklerin arttırılacağını, daha önce başlatılmış olan şenlik festivallerin bu yıl yapıldığını, gelecekte de yapılacağını söyledi. Seki’de vatandaşlarla tokalaşan, fotoğraf isteklerine kayıtsız kalmayan Karaca, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle de vatandaşlara teşekkür ederek, halkı selamladı.