Skip Navigation Links
Haber Detay
Kursiyerlerimiz sertifikalarını aldılar. 17 Ocak 2019 Perşembe

Fethiye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bisiklet kursları mezunlarını vermeye devam ediyor. Başkan Saatcı, Fethiye Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda kurstan mezun olan kursiyerlere diplomalarını vererek, Fethiye’de bisiklet ağını daha da arttıracaklarını ifade etti. Kursiyerler arasında Anne Sevgi Demirhan ve kızı Meryem Zeynep Demirhan’ın diplomalarını beraber almaları, katılımcılar tarafından bol bol alkışlandı. Anne Demirhan ve kızı Zeynep’e diplomalarını Başkan Saatcı takdim etti.

 

65 kursiyerin bugün itibariyle diplomalarını alacaklarını ifade eden Fethiye Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Sorumlusu Fikret Kaynak, “Belediye Başkanımıza Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin bisiklet kursu açılmasıyla ilgili talebi üzerine başlayan kurslarımız şuanda 200 kursiyere ulaştı. Tamamen ücretsiz kurslarımızda daha önce de 30 kursiyerimize sertifika vermiştik. Sorumluluk duygusuyla buraya gelen tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Yarım adaya bisiklet yolu yapacağız”

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “İçinizde memurlar, iş kadınları, ev hanımları var. Tüm yoğunluğunuza rağmen buraya gelerek kurs almanızdan dolayı gerçekten tebriği hak ediyorsunuz. Biz Fethiye’nin tamamında bisiklet ağımızı daha da arttırarak, herkesin bisiklet ile evinden işine gitmesini sağlamak istiyoruz. Bununla ilgili projelerimiz var. Boncuklu yarım adasında sportif amaçlı tamamen bisiklet yolu yapacağız. Orada takriben 14 km’lik bir parkur olacak. DSİ’nin dere ıslahı yaptığı Karaçulha’ya kadar giden bölgeye bisiklet yolu yapmak için projelerimizi hazırladık. Aynı zamanda baharda tüm kursiyerlerimizle beraber Fethiye’mizde bisiklet etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Sorumluluk duyarak buraya gelen tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 Facebook'ta paylaş
 
 
Alim KARACA
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
24.04.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır