Skip Navigation Links
Haber Detay
Mehmet Kocadon, Başkan Saatcı'yı ziyaret etti. 01 Aralık 2018 Cumartesi

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Fethiye'de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Son ziyaretini Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'ya gerçekleştiren Kocadon, "Muğla'yı seçilmişlerle yöneteceğiz" dedi. Başkan Saatcı ise, Kocadon'un aday adaylığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Genel merkez tarafından aday gösterilirse bizim açımızdan hiç bir sıkıntı yok. Ancak şuan ki başkan olan ağabeyimiz, arkadaşımız aday yapılırsa, kartları tekrar karar, masaya dağıtırız" dedi.

Samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Saatcı'yla yıllardan bu yana arkadaş olduklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Şöyle bir baktığımızda Fethiye'de bir Bodrum sevgisi oluşmuş. İnsanların kucaklamaları, iyi niyetle karşılamalarından dolayı, bütün Sivil Toplum Örgütleri başkanlarına, halkına ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Biz başkanımla beraber uzun yıllardır bu görevi yapıyoruz. Ben 20 yıldır bu görevi yapıyorum. Şimdi de Büyükşehir yasasıyla ben 10 tane belediye kapattım. Bu süreçte de Başkanımla Muğla'ya gelip gittik. Biliyorsunuz Büyükşehir'e adayım. Bu adaylık süresinde de ilçelerimizi tek tek ziyaret edeceğiz. Onların da görüşlerini ve fikirlerini alacağız. Bu işler nasip kısmet işidir. Partimiz aday gösterse bile önemli olan sandıktan çıkıp seçim kazanmaktır. Umarım hayırlısı olur ve Muğla'mıza seçilmişlerle hizmet ederiz" diye konuştu.

Başkan Saatcı'dan, "Kartları o zaman kararız"

Başkan Behçet Saatcı ise, "Sayın Başkanımın, 'Seçilmişlerle yöneteceğim' ifadesi, hepimizin sıkıntılı olduğu bir cümle. Aslında Muğla'nın artık barışmaya, kucaklaşmaya, hoşgörüye ve ortak akla ihtiyacı var. Mehmet Başkanım büyük bir cesaret örneği göstererek Büyükşehir'e adaylığını koydu. Önümüzde 5 aylık bir süreç var. Bu süre içerisinde aday adaylığından, adaylığa geçiş süreci netleşmeden bir şey konuşmak erken. Mehmet Başkan, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Muğla Büyükşehir adayı olursa bizim için hiç bir problem yok. Fakat Başkanım ola ki aday olmaz veya aday yapılmazsa, şuan hali hazırdaki arkadaşımız devam edecek olursa da biz kartları tekrar karacağız ve masaya tekrar dağıtacağız. Ama ben her şeyden önce çalışma arkadaşım, 20 yıllık arkadaşım Mehmet kardeşimi bu çıkışından dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Mehmet Kocadon'un Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması bizi sevindirir. Hayırlı uğurlu olsun. Hem kendi şahsı için hem de Muğla'mız için güzelliklere vesile olabilecekse Allah nasip etsin. Hem çalışma arkadaşlarıma hem Başkanıma gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Facebook'ta paylaş
 
 
Alim KARACA
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
26.05.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır