Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı’ya çifte mutluluk… 05 Eylül 2018 Çarşamba

Fethiye Belediye Fen Lisesi ve İzmir Fen Lisesi’nden mezun olan Fethiyeli öğrenciler, Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya teşekkür ziyarette bulundu. Başkan Saatcı, iki öğrencinin de aynı anda teşekkür ziyareti yapmasından dolayı çifte mutluluk yaşadı.

2012 yılında Fethiye Belediyesi tarafından yapılıp eğitim ve öğretime açılan Fethiye Belediyesi Fen Lisesi öğrencisi Elif Milaslıoğlu ve İzmir Fen Lisesi’nden mezun olarak Türkiye 11.si olan Fethiyeli Ümran Yungucu, Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu. Türkiye 11.si Ümran, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği’ni, Fethiye Belediyesi Fen Lisesi Mezunu Elif ise Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesini kazandığını belirtti. Öğrenciler ziyarette Saatcı’ya “Eğitime verdiğiniz desteği biliyoruz. Yaptığınız çalışmalarla okullara ve bizlere verdiğiniz emekler aşikar. Bu nedenle sizi ziyaret ederek teşekkür etmek istedik” dediler.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise öğrencilerin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek “Ülkenin bu kaos ortamında geleceğimize yönelik umutlarımızın artmasına sebep oluyor çocuklarımız. Çocuklarımıza emek veren öğretmenlerine ve anne babalarına teşekkür ederim. Fen Lisemizden üniversiteye giren çocuklarımızın listesi de elimde. 17 tıp, 4 eczacılık, 5 diş hekimliği, 2 diyetisyenlik, 1 veteriner, 1 hemşire, 25 tane mühendis, 2 öğretmen, 2 hukuk, 3 mimarlık, 1 de maliye öğrencisi var. Bunlar bizim başarı çizelgemiz. Yapmış olduğumuz işlerin böyle dönüşleri bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Eğitim anlamında Belediyespor kapsamında bireysel spor da yapan çocuklarımıza gençlerimize yapmış olduğumuz yatırımlar hiç bir zaman karşılıksız kalmıyor. Onlara hayat hep gülsün, hep bu çizgide devam etsinler inşallah. Anne baba akraba ya da şehrin hizmetkârı olarak bu başarı bizler için övünç abidesi. İleride ülkemizin köşe taşları, yeni Sancar'ları (Nobel Kimya Ödüllü Türk Biliminsanı Aziz Sancar) olsunlar” dedi.

 Facebook'ta paylaş
 
 
Alim KARACA
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
24.04.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır