Skip Navigation Links
Haber Detay
Belediyespor, Esnaf Hastanesi ile sponsorluk anlaşması yaptı. 03 Eylül 2018 Pazartesi

TBF 2. Ligde mücadele eden Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi  ile sponsorluk anlaşması yaptı. Fethiye Belediyespor’un ismi ‘Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı’ şeklinde değişti.

 

İmza törenine Fethiye Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Belediyespor Başkanı Hakan Tufan, sporcular, takım ve hastane yöneticileri katılım sağladı.

 

Fethiye Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Belediyespor’u birinci ligde görmek istediklerini ifade ederek, “Biz her zaman spora destek olmaya çalışıyoruz. Sektör haline gelen futbol yerine diğer branşları desteklemeyi bu yıl yönetim kurulu olarak daha uygun bulduk. Fethiye Belediyespor geçen sene çok iyi bir ivme kazandı. Bu yıl da kendilerini ikinci ligde göreceğiz. Onun için fethiye Belediyesi ile birlikte Belediyespor basketbol takımına destek olacağız. Maddi ve manevi anlamda gençlerimizin yanında olacağız. Gençlerin bu spora daha çok ilgisini sağlamak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda birinci ligde takımımızı görürüz” dedi.

 

Fethiye Belediyespor Başkanı Hakan Tufan ise,  “Geçen sene göstermiş olduğumuz başarıyı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Esnaf Kefalet Kooperatifi İsmail Başoğlu, Esnaf Hastanesi yönetimi hissetmelerinden dolayı bizlere destekte bulundular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. 2018 / 2019 yılında işe profesyonel bir şekilde yaklaşarak, bu işin sonuna kadar gideceğimize inanıyorum. Oturmuş bir takımız. İnşallah sonu şampiyonluk olan bir sezon olsun. Bu kupayı Fethiye’ye getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.Facebook'ta paylaş
 
 
Alim KARACA
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
24.04.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır