Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı, “Ayrık otlarına izin vermeyelim” 09 Nisan 2018 Pazartesi

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, FTSO seçimlerinin ardından başkan seçilen Osman Çıralı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Behçet Saatcı, ilçedeki tüm oda ve sivil toplum kuruluşları arasında müthiş bir uyum olduğuna dikkat çekerek, “Fethiye’de çok doğru bir uyum var. Bu uyumun başarıya götüreceğinden eminiz. Yeter ki arada ayrık otları çıkmasın” dedi. Başkan Saatcı ayrıca eski Başkan Akif Arıcan’a da şimdiye kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Osman Çıralı ve yönetim kurulu üyeleri,  kendilerine hayırlı olsun ziyaretinden bulunan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı kapıda karşıladı. Daha sonra FTSO Meğri salonunda Kaymakam Şahiner ve Başkan Saatcı’yı ağırlayan FTSO başkanı Çıralı ve yönetim kurulu üyeleri bir süre sohbet etti. Fethiye’nin sorunlarının konuşulduğu ziyarette ilçenin gelişmesi ve kalkınması için atılacak adımların dayanışma ve birlik içinde olması gerektiği mesajı verildi.

 

Şahiner, ‘Fethiye’ye hayırlı olsun’

Ziyaret nedeniyle basın mensuplarına açıklama yapan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Ticaret ve Sanayi Odamızda seçim dönemi yaşandı. Seçim sonucunda Osman Başkanımız seçildi. Biz kendisine ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun demek için Belediye Başkanımız ile birlikte geldik. Bu zamana kadar yönetimde görev alan tüm arkadaşlarımız çok güzel şeyler yaptılar. Bundan sonra da Fethiye’mizin her tarafı birbirinden önemli ve değerli. İş birliği, gönül birliği içerisinde hizmete devam edeceğiz. Biz kendisine bundan sonraki dönemde başarılar diliyoruz. Kamu, kurum ve kuruluşları olarak her zaman iş birliği içinde çalışmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum” diye konuştu.

 

Başkan Saatcı, “Akif Başkana hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Fethiye’de sivil toplum örgütleri ve resmi kurumların diyalog içinde olduğu sürece hiçbir sorunun çözümsüz kalmayacağının altını çizen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da, “Fethiye’nin en eski sivil toplum örgütü olan Ticaret ve Sanayi Odası seçim devresi geçirdi. Kıran kırana bir seçim ortamı geçti. Neticede seçimi bir kişi kazanacaktı. Ve bu ekip kazandı. Daha önce görev yapan ekibe de, Sayın Başkan Akif Arıcan’a Fethiye’ye kazandırdıklarından dolayı, özellikle Babadağ Projesine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Osman kardeşim ve yönetimi bayrağı eline aldı. İnanıyorum ki, çok daha yukarılara götüreceklerdir. Fethiye’de sivil toplum örgütleri ve resmi kurumlarla diyalog içinde Fethiye’de çözülemeyecek hiçbir problem yok. Bu anlamda Fethiye’de çok doğru bir uyum var. Bu uyumun başarıya götüreceğinden eminiz. Yeter ki, arada ayrık otları çıkmasın. Osman bildiğimiz, yemeğini yediğimiz arkadaşımız. Başarılı olacağından da eminiz” ifadelerini kullandı.

 

Osman Çıralı, “Kurumlarla işbirliğinde çalışacağız”

Ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Şahiner ve Başkan Saatcı’ya teşekkür eden FTSO Başkanı Osman Çıralı, “Göreve başladık. Bu bir bayrak yarışıydı. Biz bayrağı kaptık. İnşallah layık olduğu yerde tutmaya devam edeceğiz. Odamız Fethiye’de gerçekten başarılı işler yaptı. Biz bundan sonra birlikte olabilmek, arkadaşlarımla her şeyi kucaklayabilmek için bu yola çıktık. Paylaşımcı olacağız dedik, şeffaf olacağız dedik, hesap olabilen olacağız dedik. Bu verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Burada en önemli şey uyum. Neticede Fethiye’de iki tane mülki amirimiz var. Biri seçilmiş, biri atanmış. Biz sizlerin emrinizdeyiz. Ben, ekip arkadaşlarımız ve üyelerimizle sizlerle uyum içerisinde çalışacağımıza her zaman söz veriyorum” dedi.

 

Facebook'ta paylaş
 
 
Alim KARACA
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
24.04.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır