Skip Navigation Links
Haber Detay
Fethiye Evi Gönüllüleri, yardım köprüsü olmaya devam ediyor... 28 Şubat 2018 Çarşamba

Down Sendromlu öğrencileri eğitim gördüğü Silkar Günlükbaşı Okulu Özel Eğitim Merkezi'ne Fethiye Evi Gönüllüleri ve yardımsever işletme sahipleri tarafından ziyaret  gerçekleşti. Sınıfın eksiklerinin giderilmesinin ardından gerçekleşen ziyarette, özel eğitim sınıfı öğretmenleri tarafından hazırlanan sunum izletildi. Özel çocuklar ise kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri, Gönüllü kurucu Nesrin Saatcı'ya ve katkıda bulunanlara takdim ettiler.

 

Fethiye Evi Gönüllüleri önderliğinde Silkar Günlükbaşı Okulu Özel Eğitim Merkezi'nin eksikleri giderildi. Down Sendrom'lu öğrencilerin öğrenim gördüğü eğitim merkezine, Fethiye Belediyesi tarafından masaüstü bilgisayar ve yazıcı, Hotel Manaspark tarafından bilgisayar ve ekipmanları, Acil Medikal tarafından elektrikli el kurutma makinası, Fethiye Evi Gönüllüleri tarafından kolej tipi çalışma sandalyesi, laminant parke, stor perde ve eğitim malzemeleri, Marine Kafe tarafından klima hediye edildi. Bu malzemelerin ulaşım ve kargo işleri de Ege Ulaşım tarafından sağlandı. Bu kapsamda Fethiye Evi Gönüllüleri ve yardımsever işletme sahipleri önce Okul Müdürü Özlem Yeşil'i, ardından da özel eğitim sınıfını ziyaret ettiler.

 

Fethiye Evi Gönüllü Kurucusu Nesrin Saatcı, "Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Her zaman dediğimiz gibi biz kadına, eğitime ve özel çocukların hayatına dokunuyoruz. Eğitimde anasınıfına ve özel eğitime dokunuyoruz, çünkü toplumun eğitilmesi anasınıfında başlıyor. Karagedik İlkokulu'na Anasınıfı, sonra bu özel eğitim sınıfını yine yardımseverlerle birlikte yaptık. Damlaya damlaya göl olur. Bize destek olursanız biz de böyle güzellikleri yaşıyoruz. Bu konuda da bir güven ortamı oluşturduğumuza inanıyoruz. İnşallah daha güzel projelerle hep birlikte olalım" dedi.

 Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.01.2019
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   CİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır