Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı, “Kapılarımız çocuklarımıza sonuna kadar açık!” 30 Ekim 2017 Pazartesi

Avrupa Kickboks Şampiyonası’na ikincisi Fethiye Belediyespor Kickboks Takımı’nın milli sporcusu Beyza Çelik, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti. Başkan Saatcı, “ Bakın Beyza Milli sporcu oldu. Artık Üniversite’de burs alacak. Spor akademilerinde önü açılacak. Gençler gelin, Belediyespor’un kapıları sizlere de her zaman açık” dedi.

 

Samimi ortamda geçen ziyarete Belediyespor Başkanı Hakan Tufan, Antrenör Ali Yorgun da katılım sağladı. Ziyarette konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Bakın 800- 900 öğrenciye burs veriyoruz.  O burs verdiğimiz öğrenciler, mezun olup bizleri ziyaret ediyorlar. O anın keyfi bambaşka. Bu da onlardan bir tanesi. Belediyespor’da spor yapan 600 çocuğumuz var. Bunların içerisinden daha önce milli olan evlatlarımız var. Beyza kızımız bırakın milli olmayı, Avrupa Kickboks Turnuvası’nda ikinci oldu. Yani Rus sporcuyu yenseydi, Avrupa Şampiyonu ağırlıyor olacaktık. O benim gözümde Avrupa Şampiyonu! Beyza’nın ailesi 6 yaşında judo eğitimlerine götürmüş. Yani görüyorsunuz, aile teşviki de burada çok değerli. Fethiye’de yaşayan çocuklara fırsat tanınırsa, çocuklarımızın başaramayacağız hiçbir şey yok! Atatürk’ümüzün Cumhuriyeti gençlere ne için emanet ettiğini buradan çok daha iyi anlıyoruz. Şunu da ayrıca belirtmeliyim ki, Beyza Milli sporcu oldu. Artık Üniversite’de burs alacak. Maaş alacak. Spor akademilerinde önü açılacak. Gençler gelin, Belediyespor’un kapıları sizlere her zaman açık” dedi.

 

Beyza Çelik ise, turnuvalarda büyük mücadele verdiklerini belirterek, “Belediye Başkanımız başta olmak üzere hocamla birlikte çok güzel başarılar aldık. İnşallah daha da iyi başarılar alacağız” şeklinde konuştu. Belediyespor Başkanı Hakan Tufan ise, “Amatör bir şekilde başlayan Belediyespor artık Milli takıma sporcular gönderiyor. Bu bizler için gurur verici. Sporcularımızla gurur duyuyoruz. İnşallah daha da güzel başarılar alacağız” ifadelerini kullandı.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
13.12.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır