Skip Navigation Links
Haber Detay
Mağdur turistin parası iade edildi. 25 Ağustos 2017 Cuma

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı EMİTT 2017 fuarında, ‘Fethiye’ye gelen turistlerin verilen hizmetten memnun olmaması durumunda parasını iade edeceğiz’ ifadelerini kullanmıştı. Başkan Saatcı’nın o ifadeleri gerçek oldu. Fethiye’ye tatile gelen Hülya Ezmen, Fethiye’de bir esnaf tarafından kendisinden yüksek ücret talep edildiğini belirterek, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ulaşıp mağduriyetini dile getirdi. Başkan Saatcı’nın talimatıyla misafirin şikâyeti incelenerek haklı olduğu tespit edilip, zararı karşılandı.

 

Fethiye’nin bayram tatiline hazır olduğunu kaydeden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Biz misafir odamızı güzel bir noktaya getirdik. Bu anlamda dışarıdan gelen misafirlerimize gerçekten iyi ağırlayabilme konusunda benim bir tereddüttüm yok. EMİTT fuarında çok net ifade kullanmıştım. ‘Tatilini Fethiye’de geçirmek isteyen bir kardeşimiz olur da Fethiye’den memnun kalmaz, ola ki bir sıkıntısı olursa gelsin bize sıkıntısını anlatsın. Her türlü ceremesini ödemeye hazırız’ demiştim. Bununla ilgili dün bir esnaf arkadaşın yanlışını, arkadaşlarımız telafi ettiler. Önemli olan gelen müşterinin memnuniyetini sağlayarak tekrar gelmesini sağlamak. Yoksa geldiği zaman kümese giren kaz hesabı tüylerini yolup onu çıplak göndermek değil. Amacımız gelen misafirlerin memnuniyeti olsun.

 

Başkan Saatcı esnaflara seslendi.

Fethiye’de bayram tatili boyunca beklenen yoğunluk nedeniyle turizmci esnafların çok dikkatli olması gerektiğini hatırlatan Başkan Saatcı, yoğunluğun suiistimal edilmemesini istedi. Başkan Saatcı, “Esnaf arkadaşlarıma bir kez daha sesleniyorum. Bayramda müşteri bolluğundan dolayı Fethiye’nin imajını bozacak, zedeleyecek işler olmasın! Bunun yarını da var. Bu psikolojiyle hiçbir kardeşimin hareket edeceğini sanmıyorum ama insanız şaşarız. Bütün esnaf kardeşlerim gelen herkesi kendi evinize gelen misafir gibi değerlendirip, ağırlayın. Öyle fiyat çıkarın. Misafirlerimizi memnun ederek gönderin. Bu da esnaflarımızdan ricamdır” dedi. 

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
17.07.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır