Skip Navigation Links
Haber Detay
Meclis toplantısında makamını CHP’li Recep Şatır’a bıraktı. 07 Mart 2017 Salı

Fethiye Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın talimatıyla bu ay Göcek Beldesi’nde yapıldı. Başkan Saatcı, Göcek’teki meclis toplantısına katılmayarak, eski Göcek Belediye Başkanı, CHP’li Belediye Meclis Üyesi Recep Şatır’a makamını bıraktı.  Meclis toplantısını yöneten Şatır, “Sayın Belediye Başkanımız Behçet Saatcı’ya çok teşekkür ediyorum. Nostaljik bir toplantı oldu” dedi.

 

Şehir dışı programlarında makamını farklı siyasi partilerin meclis üyelerine bırakan, partiler üstü davranışıyla büyük destek alan Başkan Saatcı, belde belde yapılacak olan belediye meclis toplantısında da bir ilke imza atarak, Göcek Beldesi’nin eski belediye başkanı, 2014 seçimleri sonrası ise CHP’den belediye meclis üyesi olan Recep Şatır’a makamını bıraktı. Göcek Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantıda 12 madde görüşüldü.

 

“Başkan Saatcı’ya teşekkür ediyorum”

Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Recep Şatır,  “Sayın Belediye Başkanımız Behçet Saatcı’ya çok teşekkür ediyorum. İlk toplantımızı Göcek’te gerçekleştirdik. Gerçekten nostaljik güzel bir toplantı oldu. Belediyemiz 3 yıl önce kapanmıştı. Katılanların ayağına sağlık, Başkanımıza teşekkür ediyorum. Emek veren belediye çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Başkanımız orijinalliğini hiç bozmamış”

Göcek’e gelmelerinden dolayı Meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Vekili Recep Şatır, “Beldemize hoş geldiniz demek isterdim ama şimdi belde yok. Toplantı salonumuz 9 kişilikti. Sağ olsun Belediye Başkanımız hiçbir şeyi ellememiş. Aynı şekilde her şey duruyor. Orijinalliğini hiç bozmamış. O yüzden anlayışınıza sığınarak, toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
18.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır