Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Bin işletmeye bilgilendirme yapıldı. 08 Mayıs 2017 Pazartesi

Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, KAYDEM Plastik ve gönüllü 60 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen “Kapıdan kapıya bilgilendirme” projesi bu yıl sona erdi. Kapı kapı bilgilendirmede 1000 işletme ziyaret edilerek, bilgilendirme yapıldığı öğrenildi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, projede gönüllü çalışan 60 öğrenciyi kahvaltıda bir araya getirdi. Kahvaltıya Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar da katıldı.

 

Muğla Üniversitesi Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksekokulu Çevre Koruma bölümü öğrencilerine verilen kahvaltıda konuşan Başkan Saatcı, “Çevre deyince aklımıza geleceğimiz geliyor. Fethiye Belediyesi’nin bu projesine katılarak, hem pratik yaptınız hem de geleceğimiz şekillenmesine katkı sağladınız. Bugün sabah bisikletle sahil bandından gelirken, yerde yediğini içtiğini bırakanları gördüm. Bu nasıl bir psikoloji?  Fethiye Belediyesi, nüfus açısından bakıldığında çevre hassasiyeti konusunda söz sahibi belediyelerden bir tanesi. Yeterli mi? Tabi ki yetersiz. Bizim hedefimiz 1 kg bile çöpün olmamasıdır. Çöpsüz bir Fethiye yaratmaktır” diye konuştu.

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar ise, Fethiye Belediyesi’nin bu değerli projesine katılan öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. Harmandar, “Dünyayı bizden sonraki gelecek nesle daha güzel bir şekilde bırakmamız gerekiyor. Bu projeyle de geleceğe olan güvenim daha da arttı. Son derece güzel bir çalışma olmuş. Bu doğa bizim her şeye dikkatli davranmamız ve kirletmemiz gerekiyor” dedi. Konuşmaların ardından Fethiye Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler ve teşekkür belgeleri öğrencilere takdim edildi. 

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
25.05.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır