Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Gururumuz Süleyman Atlı, Başkan Saatcı’yı ziyaret etti. 05 Nisan 2017 Çarşamba

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest stil 57 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Süleyman Atlı beraberinde ailesi ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Şampiyon Atlı, Başkan Saatcı’ya şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederken, hedefinin Dünya Şampiyonluğu olduğunu ifade etti.

 

Ziyarete Fethiye Belediyespor Başkanı Mustafa Ferizcan da katıldı. Başkan Saatcı, gururumuz Süleyman Atlı’ya hediye takdim etti. Süleyman’ın Fethiye’nin gururu olduğunu dile getiren Başkan Saatcı, “Süleyman’ı anlatmaya gerek yok, küçüklerde daha önce Dünya Şampiyonluğu vardı. Şimdi Avrupa Şampiyonu. Şimdi de büyükler kategorisine soyundu. Orada da bu başarıların devamı gelecek. Sessiz sedasız işini halletti, mütevazi kişiliği ile reklama kaçmadan, kendi işini kendisi gördü. Adını altın harflerle Türkiye Güreş tarihine yazdıracak bir kardeşimiz. Ben öncelikle ailesine teşekkür etmek istiyorum. Ailenin sahip çıkması ve teşvik etmesiyle bunların hepsi oldu. Hocalarına teşekkür ediyorum. Fethiye’den böyle bir şampiyonun çıkması, gelecekte de şampiyon olacağından şüphemiz olmayan ve en önemlisi bizim evladımız olması Beşkaza için müthiş bir gurur. Allah sırtını yere değdirmesin. Bileği güçlü olsun inşallah. Bu mütevaziliği hep kendisine yol ve yoldaş olsun” diye konuştu.

 

Milli güreşçi Süleyman Atlı ise, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek, hedefinin büyükler kategorisinde dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
20.04.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır