Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı, "Sahaya onurunuz için çıkın!" 13 Mart 2017 Pazartesi

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Veli San ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapılıal  tarafından Fethiyespor Kulübü yönetim ve takım oyuncularına 15 Mart Çarşamba günü oynanacak olan Anadolu Selçukspor maçı öncesi moral ve motivasyon amaçlı ziyaret gerçekleşti.

"Beşiktaş'lı olmama rağmen Fethiyespor'u daha çok destekliyor ve izliyorum" diyen Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık da "Fethiyespor için Konya'ya kadar gittik. Fethiyespor altyapısında başarılı olan bir takım. Sizler de başaracaksınız inanıyorum. İlk hedef önümüzdeki maç olmalı. Maç boyunca kondisyonu hiç bırakmadan sonuna kadar mücadele ettiğinizde, azimle gayret ettiğinizde bu maçı alırsınız. Çok isteyen, çok arzu eden, çok çalışan kazanır. Fethiyeliler Fethiyespor'u seviyor. Mesela ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'tan çok sizleri tuttum, sizlerin maçına geldim. Sizlere bu maçta da bundan sonraki maçlarda da başarılar diliyorum. Belediye Başkanımız Fahri Başkan Behçet Saatcı da yanınızda zaten. Çarşamba günü sizden güzel bir galibiyet bekliyorum. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Takım oyuncularıyla konuşan Fethiye Belediye Başkanı ve Fethiyespor Onursal Başkanı Behçet Saatcı, "Üzerinizde bir şanssızlık var. Fakat bu şanssızlığı kırmak sizin elinizde. Sizler bizim üst kimliğimizsiniz. Fethiyespor, Fethiye'de yaşayan herkesin üst kimliği. Siyasi partisi, tuttuğu takım, rengi, zevki ne olursa olsun bizim üst kimliğimiz sizsiniz. Bizler PTT Ligi tadı yaşadık. Öyle bir seyirci topluluğundan  geliyoruz. Takım kalitesi, yönetim anlayışı ve hoca kalitesi olarak hiçbir eksiğiniz olmadığına inanıyorum. Belki burada 3-4 maçın getirmiş olduğu bir güven eksikliği olabilir. Ama çarşamba günü çıkacaksınız, hepimizin gözünün önünde bizim için değil, önce kendiniz için, kendi onurunuz için, kendi geleceğiniz için ve seneye transfer piyasası için oynayacaksınız. Ondan sonra bizim için oynayacaksınız. Düşme mücadelesi veren bir takımın topçusu mu olmak iyi, hedefi üst lig ya da daha yukarılarda olan bir takımın topçusu olmak mı daha iyi? Çarşamba günü o şanssızlığı çimlere gömeceksiniz. Siz gömün, biz de protokol olarak, ilçe olarak, Fethiyespor sevdalıları olarak maç sonrası sizin galibiyetinizi ödüllendirmesini biliriz" ifadelerini kullandı.

Ziyarette takım oyuncularına başarılar dileyen Cumhuriyet Başsavcısı Veli San ise, "Fethiye'de bir buçuk yıldan beri görev yapıyorum. Maçlarınızın büyük bir kısmına geldim. Oynanan oyundan bu yıl daha zevk alıyorum. Bu yıl top daha güzel, daha derli toplu oynanıyor. Ben bu maçta inanıyorum ki galip geleceksiniz. Mesaimi kesip sizlerle beraber olmak istiyorum. İnşallah siz de bizi mahcup etmezsiniz. Kalbimiz sizinle" şeklinde konuştu.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır