Skip Navigation Links
Haber Detay
Yıllardır bekleyen projelerin sözünü verdi. 05 Mart 2017 Pazar

Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Kemalettin Cengiz Tekinsoy, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Yat Çekek Yeri’nin 19 yıldır, Yat Bağlama Yerinin ise 9 yıldır imza beklediğini belirten Başkan Saatcı, “Biz yıllardır bir izin bekliyoruz” dedi. Genel Müdür Tekinsoy ise, “Bundan sonra önünüz açılacak. Çözemediğiniz yerde direk bana ulaşabilirsiniz” diye konuşarak bekleyen projelerin sözünü verdi.

 

Başkan Saatcı, “Çekek yeri 19 yıldır bekliyor”

Fethiye’nin yıllardır imza aşamasında Ankara’da bekleyen projelerine değinen Başkan Saatcı, “Bir nezaket ziyaretinde bütün sıkıntıları dile getirip sizin de başınızı ağrıtmak istemem ancak, bizim temel problemlerimiz var. Bir iş 19 yıldır beklemez. Örnek mi? Çekek yerinin taşınması. Bakın, 2008 yılında belediye meclisinde geçen belediye arkasına yapacağımız tekne bağlama yeri halen Ankara’da bekliyor. Yıl 2008 – Yıl 2017. Tüm izinleri alınmış yat yanaşma yerinin iznini 9 yıldır bekliyoruz. Bizim tekne bağlayacak yerimiz kalmadı. Bir tekne bağlayacak yerimiz yok. Ben sadece izin istiyorum. Başka da bir şey istemiyorum. Biz gerisini yapacağız” dedi. Başkan Saatcı, Belediye Plan Proje Müdürlüğü ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nce hazırlanan Fethiye’nin yıllardır imza aşamasında beklediği projeleri içeren dosyayı Genel Müdür Tekinsoy’a takdim etti.

 

“Önünüz açılacak”

Daha önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan Kemalettin Cengiz Tekinsoy, belediyeciliği bildiğini ve bu sıkıntıları çözeceğini dile getirerek, “Hiçbir sıkıntı olmaksızın önünüz açılacak. Ben çözüm odaklı çalışmaya alışmış insanlarız. Aksini kabul etme imkanımız yoktur. Aşamadığınız yerde direk bana da ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır