Skip Navigation Links
Haber Detay
Belediyespor taraftarlarından Başkan Saatcı'ya ziyaret 02 Mart 2017 Perşembe

Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı’nın taraftarları Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret ettiler. Samimi ortamda geçen ziyarette, Belediyespor’un ‘halkın takımı’ sloganıyla bütünleştiğini belirten Deniz Akyol, “Bu taraftar grubu bu yıl değil, 2000’li yıllardan bu yana Belediyespor’un taraftarıdır” dedi. Başkan Saatcı ise, taraftarlara tam destek vererek, “Elimizden geleni yapmaya hazırız” diye konuştu.

Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı’nın hızla yükselişi devam ederken, Belediyespor Basketbol Takımı taraftarları da sosyal projeler için ayağa kalktı. İlk ziyaretlerini Belediyespor’u göreve geldiği ilk yıl kuran Başkan Saatcı’ya gerçekleştiren taraftarlar, tanıtım konusunda destek istediler. Taraftarlardan Tanju Özen de, Başkan Saatcı’yı maça davet ederek, “Bizler takımımızı küfürsüz bir şekilde sadece destekliyoruz. Ama bize karşı yürütülen bir karalama kampanyası var. Bizler takımımızı desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“Kapalı spor salonu için uğraşıyoruz”
Başkan Saatcı ise, “Biz ilk göreve geldiğimizde sloganlarımız vardı. Birisi, ‘Herkesin Fethiyemiz için yapabileceği bir şeyler vardır’ bir diğeri ise, ‘Sevgi sorumluluk gerektirir’ Şimdi sizler sevmişsiniz ve sorumluluğunuzu yerine getiriyorsunuz. Deplasmana gidiyorsunuz, iç saha maçlarını kaçırmıyorsunuz” diye konuştu. Kapalı spor salonuyla ilgili de bilgiler aktaran Başkan Saatcı, “Biz Saadettin Saran’dan bir söz almıştık. Erdoğan Bilginer parkının hemen yanında 5,5 dönüm bir arazimiz var. Oraya bir kapalı spor salonu yaparsak, çocuklarımıza 24 saat hizmet vereceğimiz bir sahamız olacak. Ben Belediyespor’u sahiplenmenizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
13.12.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır