Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Esenköy'e emisyon asfalt! 28 Şubat 2017 Salı

Fethiye Belediyesi tarafından Esenköy’de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Fethiye İşletme Fakültesi’ne giden yollarda emisyon asfalt çalışması başladı. Yol üzerinde ikametgah eden vatandaşlar, Fethiye Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını dile getirerek, “çamur ve tozdan kurtulduk” diye konuştular.

 

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan emisyon asfalt, bölge sakinlerince memnuniyetle karşılandı. Özellikle bölgeye giden dolmuş şoförlerinin de yapılan hizmetlerden oldukça memnun olduğu görüldü. Dolmuş şoförü Osman Berat, “Bu yollar gerçekten toz içindeydi. Allah Fethiye Belediyesi’nden razı olsun” diye konuştu. Samet Koca ise, “Bu yollar her zaman toz olurdu. Asfalt döküldüğü için memnunuz” dedi.

 

“Bizi Fethiye Belediyesi kurtardı”

Bölge sakini Yılmaz Özgür ise, “Burası önceden çamurdan geçilmeyen bir yoldu. Hele yağmur yağdığı zaman her yer çamur balçıktı. Allah bin kere yapanlardan razı olsun. Başta Fethiye Belediyesi’ne teşekkür etmek istiyorum. Zaten bu yol yapılmadan bizi Fethiye Belediyesi yola çakıl döküp rahatlattı. Yolu her gün suladı. Şimdi de asfalt yapıyor. Allah yapanlardan razı olsun. Şimdi daha da rahatız. Bundan sonrası bal kaymak” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
11.12.2017
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2011 Faaliyet Raporu 2012 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2010 Faaliyet Raporu   Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır 2012