Skip Navigation Links
e
Haber Detay
“Başkan Saatcı’nın Türkiye’de ne kadar iyi tanındığını görmüş olduk” 07 Şubat 2017 Salı

Fethiye Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Arıkan, Meclis Başkanı Murat Öner ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı EMİTT Turizm Fuarı’ndaki oluşturduğu stant için teşekkür ziyaretinde bulundular. 

 

 

 

“Belediye yerine ‘Yeni Trend Fethiye’ yazısı onun büyüklüğünü gösterdi”
Deniz Ticaret Odası Başkanı Murat Öner ziyarette EMİTT fuarının başarılı bir şekilde geçtiğini ve bunun en büyük emeğinin Başkan Saatcı olduğunu kaydetti. Başkan Saatcı’nın her zaman denizcilerle birlikte olduğunun altını çizen Öner, “EMİTT Turizm Fuarı’nda diğer belediyelerin yapmış olduğu stantlarda hep kendi reklamlarını gördük. Ama Fethiye standını Fethiye Belediyesi tarafından yapılmasına rağmen, Başkanımız Behçet Saatcı standa ‘Fethiye Belediyesi’ yazısı yazdırmak yerine tüm Fethiye’yi içine alan ‘Yeni Trend Fethiye’ sloganına yer vermesi bizleri çok mutlu etti. Hiçbir siyasi düşünce olmadan Fethiye’yi öne alarak, Fethiye’yi her zaman ki gibi kucaklamıştır” diye konuştu.

 

“Saatcı’nın ne kadar sevildiğini ve tanındığını görmüş olduk”

Meclis Başkanı Öner ayrıca, Fethiye standına ama bürokrasiden ama siyasi ama ünlü akını olmasının en büyük nedeninin Başkan Saatcı olduğunu sözlerine ekleyerek, “Standımıza bu kadar ünlü kişinin gelmesinin en büyük sebebi Başkanımız Behçet Saatcı’dır. Bu stant da ben şuna şahit oldum. Sayın Başkanımız sadece Fethiye’de sevilmiyormuş. O stant da gördük ki, Behçet Saatcı Türkiye’de her kesimin tanıdığı, vizyonuyla, samimiyetiyle Türkiye’de tanınan, sevilen bir belediye başkanı olmuş. Bu durumdan biz de onur duyduk. Çünkü standımıza bürokrasi, siyasi ve ünlü birçok isim ziyaret etti” dedi.

 

“Her koşulda Başkan Saatcı’nın yanındayız”

Başkan Saatcı’nın her ne şartlarda olursa olsun, her zaman ve her koşulda desteklemeye devam edeceklerini, onun her zaman yanında olduklarını sözlerine ekleyen Meclis Başkanı Murat Öner, “Fethiyelileri biz denizci olarak görüyoruz ve tüm denizciler adına konuşuyoruz. Biz her zaman Başkanımızın yanındayız. Biz Fethiye turizmi için vermiş olduğu emekten dolayı, birlikte hareket ettiğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Birlikteliğe ihtiyacımız var”

Başkan Saatcı ise, EMİTT fuarında Fethiye standının en gözde stantlardan biri olduğunu söyleyerek, “Benim bu fuarda en çok hoşuma giden, tek bir çatı altında bir araya gelerek, çok keyifli bir birliktelik sağlanması oldu. Zaten Fethiye’mize yakışan da buydu. Bu birliktelik siyasetten ekonomiye,  sosyal hayattan ticarete kadar her şeyde devam etmelidir. Türkiye’nin aslında bu birlikteliğe ihtiyacı var ama biz Fethiye’de etle tırnak gibi olmak mecburiyetindeyiz” diye konuştu

 Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
20.04.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır