Skip Navigation Links
Haber Detay
Esenköy, ‘köprü’ için teşekküre geldi. 18 Ocak 2017 Çarşamba

Esenköy sakinleri beraberlerinde meclis üyesi Hasan Yöntem ve muhtar Mesut Çavdar ile birlikte Fethiye Belediyesi tarafından köye kazandırılan köprü için Başkan Saatcı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. Samimi ortamda geçen ziyarette vatandaşlar Başkan Saatcı’ya, ‘Biz senin her zaman yanındayız’ diyerek yapılan hizmetlere teşekkür ettiler. Ziyaret sırasında Başkan Saatcı, Esenköy’e çocuk oyun grubu ile spor aletlerinin de içerisinde olacağı geniş kapsamlı bir parkın kısa sürede bölgeye yapılacağı müjdesini de vatandaşlarla paylaştı.

 

Fethiye Belediyesi tarafından özellikle tarımla uğraşan vatandaşlar için büyük önem arz eden Esenköy köprü çalışması tamamlanarak, bölge halkının hizmetine sunuldu. Fethiye Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmet sonrası bölge halkı bir araya gelerek, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyaret gerçekleştirdiler.

 

Esenköy Muhtarı Mesut Çavdar, vatandaşların hizmetten memnun olduklarını dile getirerek, “Düğün değil, dernek değil neden bu kadar kalabalık geldik. Biz hizmet yapanların her zaman arkasındayız. Kim hizmet yaptıysa bizim onlara vefa borcumuz var. Böyle bir zamanı bize ayırdığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu yapılan köprünün faydasını sözlerle anlatmayız. İnanın bu bölge özellikle zeytinden ekmek yiyor. Ve onlar için işimizi kolaylaştıran çok güzel bir çalışma oldu. Bölge halkı adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“Dont’un hakkını ödeyemeyiz”

Başkan Saatcı ise, “Biz Dont’un hakkını ödeyemeyiz. Siz bizim yüzümüzü ak ettiniz. Biz de elimizden geldiğince, her türlü desteği vermekle mükellefiz. Bu bizim boynumuzun borcu. 41 mahallemiz var. Hepsine hizmetle mükellefiz. Ama Dont’un yeri de bir başka. Yete bildiğimiz kadarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Güle güle kullanalım inşallah. Ürününüz bereketli olsun. Allah birlikteliğimizi bozmasın” dedi.

 

Esenköy’e park müjdesi…

Başkan Saatcı ayrıca Esenköy’den gelen talep doğrultusunda bölgeye bir parkın kazandırılacağı müjdesini de verdi. Park ve Bahçeler Müdürü Durmuş Sazcı’yı ziyaret sırasında arayan Başkan Saatcı, vatandaşların talep ettiği şekilde içerisinde spor aletlerinin, çocuk oyun gruplarının olacağı geniş kapsamlı bir parkın yapılması için talimat verdi. 

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır