Skip Navigation Links
Haber Detay
Beşiktaş Taraftarlar Derneği'nden Belediyemize ziyaret 25 Kasım 2016 Cuma

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, Fethiye Belediyesi’ndeki Beşiktaşlıları ziyaret etti. Özkan Torunoğulları’nın Başkanlığında gerçekleşen ziyarette, derneğin yeni yapılanması, Fethiye’de Beşiktaş için gerçekleştirilmesi düşünülen projeler ve üyelikler ile ilgili konular konuşuldu. Ayrıca Belediye personeline üye kartları ve hediyeler sunuldu.

 

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin camia ve taraftar bütünleşmesi adına başlattığı ziyaretler sürüyor. Başkan Özkan Torunoğulları ile üyelerden Serhat Yılmaz, Zafer Aykaç, Miraç Efe Doğan, Necati Kaya, Mehmet Özdemir, Mustafa Ercümer ve Yalçın Coşkun, Fethiye Belediyesi’ni ziyaret etti. Dernek üyelerini, Belediyenin Beşiktaş taraftarları adına  Süreyya Alim, Hakan Alp, Turgut Sevik, Çağdaş Severoğlu, Can Mete Tunçel, Ramazan Gönül ve Eyüp Asyalı’dan oluşturulan temsil heyeti karşıladı.

 

Başkan Torunoğulları, dernek üyeleri adına yaptığı konuşmada, bu ziyaretlerin, yeni yapılanmalarını anlatma ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi vermek amacını taşıdığını belirtirken, oluşturulan ortamdan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Birlik içinde, el ele vererek , Beşiktaş’a gönül verenlerle Fethiye’de fark yaratmak istediklerini de belirten Özkan Torunoğulları, diğer takımların taraftar dernekleri ile de centilmence ilişkiler kurduklarını dile getirdi, kongre ve dernek üyelikleri konusunda destek istedi.

Dernek üyelerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Fethiye Belediyesi’nin Beşiktaş taraftarı personeli ise,  bu birlik ve beraberliğin gelişmesi ve güçlenmesi adına gereken katkıyı vereceklerini belirtti.

 

Ziyarette Beşiktaş Taraftar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, Belediye personeli içinde yeralan üyelere kartlarını takdim etti ve çeşitli hediyeler sundu. Keyifli sohbetlerin yaşandığı ziyarette, dernek üyeleri ve belediye personeli, takımlarına duydukları sevgiyi, çocukluklarından kalan hatıraları ve yaşanan anıları paylaştı. Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
22.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır