Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Başkan Saatcı’dan hayırlı olsun ziyaretleri 07 Kasım 2016 Pazartesi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye’ye atanan Milli Emlak Müdürü Erhan Akpınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İki kurumun vatandaşlara daha iyi hizmet etmesi için işbirliğinin en üst düzeyde süreceğini belirten Başkan Saatcı, Akpınar’a uzun ömürlü bir görev süresi temennisinde bulundu. Saatcı ardından, Fethiye’de ilköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde 3 okul birden açan Hatem Okullarını ziyaret ederek, Müdür Mehmet Uzunoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi. 

 

Ziyarete beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur’la birlikte gerçekleştiren Başkan Saatcı, Milli Emlak Müdürü Erhan Akpınar’la uzun süre sohbet etti. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen ve şimdiye kadar olan koordinenin bundan sonrada devam edeceğine inandığını ifade eden Başkan Saatcı, Erhan Akpınar’a çalışmalarında başarılar diledi. Akpınar ise, Başkan Saatcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işbirliklerinin daha da artarak süreceğini söyledi.

 

“Başkan Saatcı’nın Fethiye’deki eğitim kurumlarına büyük desteği var”

Başkan Saatcı bir diğer ziyareti Hatem okullarına oldu. Hatem Okulları Müdürü Mehmet Uzunoğlu’nu ziyaret eden Başkan Saatcı, “FETÖ operasyonları kapsamında birçok özel okul kapatıldı. Özel okullarla ilgili bir boşluk oluştu. Bu tip kaliteli okullarla inşallah geleceğimiz kazanacak. Bir kere bu işi layıkıyla yapan tüm okullara ben teşekkür ediyorum. Ayrıca Sayın Mehmet Uzunoğlu milli eğitimlere bağlı okullarda görev yaparken, hem eğitim hem sosyal başarılarını hep biliyoruz. Bizim için gururla andığımız arkadaşlarımızdan birisidir. Hatem okullarında bu başarıyı sürdürerek, tüm birikimini, tecrübesini geleceğimiz olan çocuklarımızla paylaşacak. Ben kendisini kutluyorum” diye konuştu. Fethiye Hatem Okulları Müdürü Mehmet Uzunoğlu ise, Başkan Saatcı’nın özellikle eğitime verdiği desteklere değindi. Fethiye’nin neredeyse tüm okullarında Başkan Saatcı’nın emeği olduğunu ifade eden Uzunoğlu, “Milli Eğitim’de görevliyken, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü, ‘Muğla’ya 5 tane Behçet Saatcı gibi belediye başkanı olsa, Muğla’da eğitim uçar’ demişti. Gerçekten o zaman ne kadar haklı bir söylem olduğunu Başkanımız her geçen gün kanıtlıyor. Yasaya takılmadan inisiyatif göstererek eğitim kurumlarına destek oluyor. Ben okul müdürlüğü yaptığım dönemlerde bu yatırımları tek tek biliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
20.04.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır