Skip Navigation Links
Haber Detay
Fethiye Basketbol Kulübü'nden Başkan Saatcı'ya ziyaret... 24 Ağustos 2016 Çarşamba

Fethiye Basketbol Spor Kulübü Derneği Başkanı Selamettin Yılmaz, dernek üyeleri ve teknik kadro ile Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyareti gerçekleştiren Dernek Başkanı Selamettin Yılmaz'a, eşlik eden Yönetim Kurulu Üyeleri İzzet Durak ile Etkin Başoğlu, Başantrenör Alkım Ay ve Antrenör Murat Sönmez, Başkan Saatcı'ya da spor kulübüne ait bir atkı ve şapka hediye ettiler. Başkan Saatcı'nın kulübün manevi başkanı olduğunu dile getiren Dernek Başkanı Selamettin Yılmaz, "Basketbol sporunun Fethiye'de bir altyapısı olduğuna, Fethiye'ye çok yakışacağına ve iyi yerlere geleceğine inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Fethiye'de Basketbol Spor Kulübü kurduklarından dolayı Dernek başkanını, yönetim kurulu üyelerini ve hocaları tebrik eden Başkan Saatcı "Bir çok sosyal dernekte görev yapan başkanımız sporla da ilgilenerek basketbol kulübü kurmuşlar. Bu hem maddi hem manevi insandan bir şeyler alan bir iştir ve bu işlere soyunmak gerçekten yürek işidir. Hangi branşta olursa olsun, Fethiye'deki çocuklarımıza imkan tanındığı zaman neler yapabileceklerini 17 yıldır birebir yaşayan birisi olarak biliyorum. Bu anlamda çok başarılı olacaklarına şüphem yok. Verdiğinizin kat ve kat karşılığı başarı olarak size geri dönüyor. Kulübü kutluyorum. Yolları açık olsun" ifadelerini kullandı.

Ayrıca diğer amatör takımların da yeni kurulan basketbol kulübünü takip ederek kulüp kurmalarını tavsiye eden Başkan Saatcı, "Ne kadar kulüp olursa o kadar rekabet olur. Biz de yöneticiler olarak bu kulüplerin mekansal anlamda altyapısal eksiklerinin giderilmesi  konusunda gayret göstereceğiz" dedi.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır