Skip Navigation Links
Haber Detay
YENİÇAĞ GAZETESİ SAHİBİ AHMET ÇELİK'TEN SAATCI'YA ZİYARET 29 Temmuz 2016 Cuma

Ulusal medyanın ve Türk Milliyetçiliği'nin önemli temsicilerinden biri olan Yeniçağ Gazetesi'nin Sahibi Ahmet Çelik, Başkan Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Saatcı için “Türk siyasetinin çok önemli isimlerinden biri” ifadelerini kullanan Çelik, Saatcı’nın Fethiye için yaptıklarının örnek alınması gerektiğini belirtti.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik ile birlikte ziyaret eden Yeniçağ Gazetesi sahibi Ahmet Çelik, “Belediye Başkanımızı çok beğeniyoruz. Türkiye’nin tanıdığı, bildiği önemli bir siyasetçi. Dört dönemdir görev yapan bir başkan. Son seçimde  DP’den aday olsa da bir anlamda bağımsız  olarak seçilmiştir.  Duruşu ve Fethiye için yaptıkları ile örnek bir isim. Bizi misafir etmesinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Ayrıca, 15 Temmuz darbe girişimi ile de ilgili görüşlerini dile getiren Çelik “Ülkemizde bir darbe teşebbüsü olmuştur. Türkiye’de demokrasi ortadan kaldırılmak istenmiştir. Halkımızın sağduyusuyla bu girişim başarısızlığa uğratılmıştır. Türkiye inşallah böyle bir sıkıntıyı bir daha yaşamaz” temennisinde bulundu.

Başkan Saatcı ise,Yeniçağ Gazetesi sahibi Ahmet Çelik’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Öncelikle ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Sosyal medyanın bu kadar yoğun kullanıldığı bir ortamda, gazete çıkarmak  kolayiş değil. Biz, güne bir anlamda onlarla başlıyoruz. Ayrıca camia olarak kendisine, orada emek veren, yazan arkadaşlarımıza da teşekkür borçluyuz.Onlar hareketimizin gözü kulağı. Ne zorluklarla mücadele verdiklerini biliyoruz. Ama dava adamı olmak böyle birşey. Fedakarlıklar üzerinde yürür dava. Maddi manevi herşeyi feda ediyorsan, zaten dava adamı oluyorsun.  Ahmet kardeşimde sıra dışı insanlardan biri. İnşallah tirajlarıda artar. Basın haberleşmede önemli bir işlev görür. Hep Pavlov’un köpekleri gibi hareket eden değil de, yorumu okuyucuya bırakan bir gazete istemişimdir. Bu çizgide gidiyorlar. Kendisine, hem yayın hem iş hayatında başarılar dilerim” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır