Skip Navigation Links
Haber Detay
Veteranlar maçını dostluk kazandı. 15 Temmuz 2016 Cuma

Galatasaray Taraftarlar Derneği Fethiye Şubesi’nin açılışı için Fethiye’ye gelen Galatasaray Veteranlar Takımı, Fethiye Şehir Stadı’nda Fethiyespor Veteranları ile yaptığı dostluk maçını 4-2 kazandı.

 

Galatasaraylı taraftarların meşaleler yakarak destek verdiği sarı-kırmızılı veteranlar ile Fethiyespor veteranlar arasındaki karşılaşmayı, Uğurtan Kocaman, Cemre Ekimci ve Durmuş Ali Kepçeli hakem üçlüsü yönetti. Galatasaray Veteran Takımı sahaya Kerem inan, Aydın Okay, Furkan Ölçer, Faruk Atalay, Alp Yalman, Evren Turan, Altan Aksoy, Metin Yıldız, Erkan Engin, Turgay Kazancı, Mustafa Kocabey ve HASAN Vezir 11’i ile çıktı. Fethiyesporlu veteranlar ise sahada Alparslan, Mustafa, Okan, Salih, Şener, Osman, Onur, Tolga, Yücel, Önder, Hakan Aşık 11’i ile yer aldı.

 

Dostluk havasında geçen karşılaşmada ilk yarı golsüz kapanırken; ikinci yarıda penaltıdan Evren Turan, Faruk Atalay ve Mustafa Kocabeyin iki golüyle Galatasaray Veterenlar takımı karşılaşmayı 4-2 kazanmasını bildi. Fethiyespor Veteranlar takımının gollerini ise Yücel ve Mustafa kaydetti. Karşılaşmayı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiyespor Başkanı Okan Uysal ve Galatasaraylı bazı yöneticilerde izledi.

 

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Alp Yalman, ilerlemiş yaşına rağmen ortaya koyduğu mücadelenin ardından maçı değerlendirdi. Yalman, "Bir veteranlar ligi oluşturulursa iyi olur. Burada dostluk ortaya koyduk" diye konuştu. Galatasaray’ın "Papen Mustafa" lakaplı oyuncularında Mustafa Kocabey de, şöyle konuştu: "Dostluk amaçlı güzel bir karşılaşma ortaya koyduk. İki gol attım. Gol atmak değil dostluk çok güzeldi" Galatasaray Taraftarlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Emrecan Arıkan ise yaptığı açıklamada, "Galatasaray Kulübü’nün izniyle dernek binamızı açtık. Fethiyespor veteranları ile Galatasaraylı veteranları buluşturduk" dedi.





















Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
14.11.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır