Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Ölüdeniz'de 60 pilota eğitim veriliyor... 27 Haziran 2016 Pazartesi

Fethiye Belediyesi ve Türk Hava Kurumu işbirliğiyle Türkiye'nin değişik bölgelerinden Fethiye'ye gelen 60 kişiden oluşan paraşüt pilotlarına Ölüdeniz'de eğitim veriliyor.

Türkiye'nin değişik bölgelerinden Fethiye'ye gelen 60 kişiden oluşan paraşüt pilotlarına Ölüdeniz'de eğitim veriliyor. Fethiye Belediyesi ve Türk Hava Kurumu'nun katkılarıyla başlayan ve 10 gün sürecek olan eğitim kapsamında paraşüt kullanıcıları ticari ehliyet alarak, ülke genelinde paraşüt turizminde katkı sağlayacaklar.

Fethiye Belediyesi Ölüdeniz Şube Binasında verilen eğitimin ilk bölümüne katılan Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mete Atay,  "Sayın Hocalarımız, Türkiye'nin değişik yerlerinden gelen değerli pilot adaylarımız. Sizler, Fethiye ve gözbebeğimiz olan Ölüdeniz'e Babadağı yamaç paraşütüne yeni bir ivme kazandıracaksınız. Bu anlamda sizleri Fethiye'de görmekten mutluyuz.  Belediyem adına teşekkür ederiz. Fethiye şimdiye kadar Ölüdeniz, Göcek ve diğer değerleriyle ortaya çıkmıştı. Son yıllarda Yamaç Paraşütü'nde Türkiye'de ve bütün dünyada önemli marka haline dönüştük. Önceden sadece birkaç noktadan uçuş mümkündü. Yolar çok uygun değildi. yeni kazandırılan platformlarla Fethiye Belediyesinin yaptığı yollarla hem ulaşım kolaylaştı hem de uçuş noktaları çoğaldı. Artık Fethiye'de yaz-kış yamaç paraşütü  yapılabilen, turizm sezonunun uzadığı bir Babadağ var. Bu anlamda sizlerin gelmesiyle buradan alacak olduğunuz hem pratik hem teorik eğitimle, daha büyük katkılar sağlayacaksınız. Bu eğitimlerin Fethiye Belediyesi için de çok olumlu yanları var. Turizm sezonu gerek tesislerle gerek yamaç paraşütüyle paylaşılmış oldu. Bu yıl 17.sini düzenleyeceğimiz hava oyunları etkinlikler hazırlıkları içerisindeyiz. Sizler Türkiye'nin her yerinden gelen pilotlar olarak, bulunduğunuz yerlerde Fethiye'yi duyurursanız bize de katkıda bulunmuş olursunuz. Hava oyunlarında hep birlikte olmak dileğiyle teşekkür ederiz" şeklinde konuştu. Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
25.04.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır