Skip Navigation Links
Haber Detay
Belediyespor Kürek ve Yelken takımları başarıları kutladı. 02 Haziran 2016 Perşembe

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, üst üste büyük başarılar alan Fethiye Belediyespor Kürek ve Yelken Takımlarını yemekte bir araya getirdi. Başkan Saatcı, “Allah’ıma şükürler olsun, ilk göreve geldiğimizde gerçekleştirdiğimiz Belediyespor’da çocuklarımız, büyük başarılar aldılar, milli takıma gidenler oldu. Burada amaç daha çok çocuğumuzun spor yapmasıdır” diye konuştu.

 

Kupaları ve madalyaları ile yemeğe gelerek, kendilerine en büyük desteği sağlayan Başkanları Behçet Saatcı’ya teşekkür edip, başarılarını paylaşan sporcular, Behçet amcalarıyla sohbet edip, sık sık fotoğraf çektirdiler. Yemeğe Başkan Saatcı yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mete Karacadağ, Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Ferizcan ile teknik heyet ve sporcular katıldı.

 

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Biz bu işe başladığımızda kürek ve yelkenle başlamıştık. Tüm sporcularımızla sofra paylaştık. Allah’ıma şükürler olsun, ilk göreve geldiğimizde gerçekleştirdiğimiz Belediyespor’da çocuklarımız, büyük başarılar aldılar, milli takıma gidenler oldu. Burada amaç daha çok çocuğumuzun spor yapmasıdır. Ben Mustafa başkanıma, teknik heyete, sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Belediyespor Başkanı Mustafa Ferizcan ise, sporculara ve teknik heyete başarılarından dolayı tebrik ederek, hedeflerinin daima daha ileri olduğunu kaydetti. Ferizcan, çocuklara en büyük desteği Behçet Saatcı’nın verdiğine dikkat çekerek, “Ben Başkanıma teşekkür ediyorum. Bizi bugün yemekte bir araya getirdi. Ben büyük fedakarlık yaparak yıl boyunca büyük çaba gösteren çocuklarımıza  ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
22.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır