Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Gürültüye taviz yok! 26 Mayıs 2016 Perşembe

Fethiye’de turizm sezonu öncesinde işletmelerde gürültü denetim ve bilgilendirme çalışmaları Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilmeye başlandı.

 

Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü her turizm sezonunda uyguladığı gibi ses, gürültü denetim ve bilgilendirme çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalar kapsamında sezon içinde olumsuz bir durum ile karşılaşmamak adına belediyemiz meclis salonunda orkestralara, paspatur çarşısı ve çalış esnafına yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlenirken, konu hakkında gerekli bilgilendirme ve uyarılar sezon öncesi yapıldı.

 

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi yönetmeliği kapsamında,  Fethiye ve mahallelerinde müzik yayını (dijital olarak her türlü yükseltilmiş ses) yapan işletmelere yerinde yapılan kontrol ve denetimler kapsamında işletmelerin gerekli izin belgelerini alıp almadığı ve belgelerini alan işletmelerin yönetmelik kapsamına uygunluğu denetlendi. Yeni açılan işletmeler Belediye ekiplerince bilgilendirilirken, mevcut faaliyetine devam etmekte olan işletmelere de ilgili mevzuatlar kapsamında gerekli işlemleri yapıldı.

      

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
11.12.2017
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2011 Faaliyet Raporu 2012 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2010 Faaliyet Raporu   Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır 2012