Skip Navigation Links
Haber Detay
Başkan Saatcı’dan geleneksel ziyaretler… 23 Mayıs 2016 Pazartesi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Müzeler Haftası dolayısıyla geçen hafta yoğun programından dolayı yapamadığı ziyareti haftanın ilk gününde Müze Müdürü Emel Özkan’a gerçekleştirdi. Özkan ve tüm Müze çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Saatcı ardından Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uz. Dr. Yavuz Okulu’ya, ‘İlçemize hoş geldiniz’ dedi.

 

Müzeler Haftası ziyareti

İlk ziyaretini Fethiye Müze Müdürü Emel Özkan’a gerçekleştiren Başkan Saatcı burada Fethiye Belediyesi tarafından Büyükşehir yasası öncesi yapılması planlanan ancak büyükşehir yasasının geçmesiyle birlikte ilçe belediyelerinin ekonomik olarak zayıflamasından dolayı yapılamayan müze projesiyle ilgili bilgiler aktardı. Başkan Saatcı, “Fethiye’nin nereyi kazsanız tarihi eser. Bizim bildiğimiz M.Ö 5000 yıla geçmişi olan, birçok medeniyete beşiklik etmiş bir coğrafyaya sahibiz.  Türkiye’deki müzelerin içerisinde Fethiye Müzesi’nin en önde ziyaret edilmesi gerekilen müze olduğunu düşünüyorum.  Müze projemiz vardı ancak bu yasa çerçevesinde bunu yapamayacağımızı belirttik. İnşallah Bakanlığımız denize en yakın olması özelliği olan tiyatromuzu ardından ise debboy mevkiindeki, yerini tahsis ettiğimiz müzemizi yaparsa, çok daha güzel olacak. Ben sayın müdürem başta olmak üzere tüm çalışanların ve vatandaşlarımızın müzeler haftasını kutluyorum” dedi. Müdür Emel Özkan ise, ziyaretten ve nezaketinden dolayı Başkan Saatcı’ya teşekkür etti.

 

“Hoşgeldiniz” ziyareti…

Başkan Saatcı ardından daha önce kendisine ziyarete gelen Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yavuz Okulu’ya, iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. ‘Her şeyin başı sağlık’ diyerek konuşmasına başlayan Başkan Saatcı, “Sayın Başhekimim de Fethiye’deki sağlığın başındaki arkadaşımız. Gerçekten zor bir görev. Allah üstesinden gelmesini nasip etsin, ilçemize hayırlı olsun” dedi. Başhekim Okulu ise, Belediye ve sağlık hizmetlerinin farklı olarak gözükse de, iki kurumun işbirliğinde güzel hizmetlere netice verileceğine dikkat çekti. Başkan Saatcı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür eden Okulu, Fethiyelilere güzel bir hizmet sunmak istediklerini söyledi.

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
21.06.2018
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2016 Faaliyet Raporu 2018 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2015 Faaliyet Raporu 2017 Performans Programı Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  
  2014 Faaliyet Raporu 2016 Performans Programı   FETOB  
  2013 Faaliyet Raporu 2015 Performans Programı   KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU  
  2012 Faaliyet Raporu 2015-2019 Stratejik Plan   BİMER  
  2011 Faaliyet Raporu 2015-2016 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
  2010 Faaliyet Raporu 2017-2018 Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı      
           

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır