Skip Navigation Links
e
Haber Detay
Belediyespor Türkiye finallerine gidiyor. 20 Mayıs 2016 Cuma

Aydın’da yapılan Küçük Erkekler voleybol bölge maçlarında Fethiye Belediyespor Voleybol Takımı Bölge Şampiyonu oldu. Belediyespor, 17-24 Haziran’da İzmir’de yapılacak olan Türkiye Kupası finallerinde bölgemizi temsil edecek.

 

Muğla’da yapılan Küçük Erkekler voleybol ligini namağlup şampiyon tamamlayan  Fethiye  Belediyespor  voleybol takımı ilimizi Aydın’da yapılacak olan bölge maçlarında temsil etme hak kazanmıştı. Aydın Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve kazananın Bölge Şampiyonun olarak Türkiye finallerine katılacağı maçta , rakibini 3-0’lık net bir skorla geçen  Fethiye Belediyespor Voleybol Takımı adını hem bölge şampiyonu olarak hem de Türkiye finalisti olarak yazdırdı.

 

Antrenörümüz Mustafa Küçükaydın çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyerek,  “İlk defa Fethiye’mizden kulüp takımlarından bir takımımız Türkiye Finallerine katılıyor.  Öncelikle tüm sporcularımı kutluyor ve çok teşekkür ediyorum.  Çok büyük bir iş başardılar. İnşallah Türkiye finallerinde de çok güzel maçlar çıkartırız.   Yardımcı Antrenörüm Vedat Koyuncu’ya, sporcularımın ailelerine,  bu çocukların gelişiminde katkı veren öğretmenlerine,  Fethiye GSİM Spor Kulubüne, başkanımız Mustafa Ferizcan ve yönetim kuruluna, onursal başkanımız Behçet Saatcı’ya desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Fethiye Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Ferizcan ise, sporcuları ve teknik heyeti kutlayarak, kendilerini her zaman destekleyen Başkan Saatcı’ya teşekkür etti. Ferizcan hedeflerinin Fethiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

 

Facebook'ta paylaş
 
 
Behçet SAATCI
Fethiye Belediye Başkanı
 
 
<< Özgeçmiş
<< Başkan'a mesaj
<< Başkan'ın mesajı
 
 
DUYURULAR
 
Nöbetçi Eczaneler
23.11.2017
 
 
 

  Faaliyet Raporları Performans Programı Bilgi Hizmetleri Kent Linkleri  
  2011 Faaliyet Raporu 2012 Performans Programı Meclis Kararları Fethiye Kaymakamlığı  
  2010 Faaliyet Raporu   Kamu Hizmet Standartları Tabloları FETAV  

Fethiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Tarafından Kodlanmıştır 2012